Den här sidan anväder kakor (cookies) vars syfte är att förbättra användarupplevelsen.
Genom att använda vår webbplats så godkänner du de kakor som sparas.

Jag förstår!

Kontaktinformation

Ledning och administration
Ewa Marklund

Administratör

Registercentrum Norr

090-785 72 75

ewa.marklund@regionvasterbotten.se

Gabriel Granåsen

Enhetschef

Registercentrum Norr

070-313 72 88

gabriel.granasen@regionvasterbotten.se

Övrig personal
Wendy Wu

Statistiker

Registercentrum Norr

-

wendy.wu@regionvasterbotten.se

Staffan Betnér

Statistiker

Registercentrum Norr

-

staffan.betner@regionvasterbotten.se

Birgitta Renström

Handläggare

GynOp-kansliet

070-645 24 44

birgitta.renstrom@regionvasterbotten.se

Kristin Ahlm

Projektledare/ Sektionsledare

Registercentrum Norr

072-542 05 29

kristin.ahlm@regionvasterbotten.se

Erika Holmberg

Konsult/ Projektledare

GynOp-kansliet

070-371 17 41

erika.a.holmberg@regionvasterbotten.se

Clara Nygren

Statistiker

Registercentrum Norr

076-135 23 61

clara.nygren@regionvasterbotten.se

Rebecca Eriksson

Handläggare

Registercentrum Norr

070-579 57 70

rebecca.eriksson@regionvasterbotten.se

Katarina Linrin

Handläggare

Registercentrum Norr

072-244 19 91

katarina.linrin@regionvasterbotten.se

Agnes Holma Weister

Statistiker

Riksstrokekansliet

073-841 41 51

agnes.holma.weister@regionvasterbotten.se

Sara Korpela

Biträdande Riksstrokekoordinator

Riksstrokekansliet

090-785 87 78

sara.korpela@regionvasterbotten.se

Hannele Hjelm

Riksstrokekoordinator

Riksstrokekansliet

090-785 87 83

hannele.hjelm@regionvasterbotten.se

Per Ivarsson

Kanslichef, systemförvaltare

Riksstrokekansliet

090-785 87 81

per.ivarsson@regionvasterbotten.se

Fredrik Jonsson

Statistiker

Riksstrokekansliet

090-785 87 84

fredrik.j.jonsson@regionvasterbotten.se

Markus Widholm

Systemadministratör

Registercentrum Norr

090-785 99 19

markus.widholm@regionvasterbotten.se

Annika Persson

Teknisk koordinator

Registercentrum Norr

090 - 785 72 92

annika.persson@regionvasterbotten.se

Simon Vallin

Statistiker

Registercentrum Norr

090 - 785 74 99

simon.vallin@regionvasterbotten.se

Erik Brännlund

Systemutvecklare

Registercentrum Norr

-

erik.brannlund@regionvasterbotten.se

Oscar Öhman

Statistiker

Registercentrum Norr

073 - 806 90 29

oscar.ohman@regionvasterbotten.se

Christel Häggström

Statistiker

Registercentrum Norr

090 - 785 72 80

christel.haggstrom@regionvasterbotten.se

Meny